WhatsApp
  • 0 (356) 528 01 01
  • Hafif Sağanak YağışlıTokat, 17°C / 6°C

0 (356) 528 01 01

Hizmet Detayı

DÜĞÜN ORGANİZASYON

Sihirli soru soruldu, yüzükler takıldı, düğün tarihi belirlendi ve heyecanlı bir süreç içine girmenin vakti geldi. Bu heyecanlı süreçte hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilmek için çeşitli seçimler yapmalısınız. Bu güzel telaşta size yardımcı olabilmek için bu yazımızda yemekli düğün planlamasından ve yemekli düğün fiyatlarından bahsedeceğiz. Özellikle merak edilen otelde yemekli düğün fiyatları odak noktamız olacak ve tercih sebebi ile 300 kişilik yemekli düğün fiyatı üzerinde duracağız. Yemekli düğün fiyatları, İstanbul çevresi başta olmak üzere, birçok yerde farklılık gösterir.
Seçtiğiniz yerin düğün gününüzün genel havasını nasıl etkileyeceğini anlamanıza yardımcı olması için, bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Bu direktifler, “Evet!” demek için ideal konumu seçmenize yardımcı olacaktır. Düğün töreninin yeri, hayatınızın geri kalanında hatırlayacağınız bir anı olur. Düğün gününüz geçtikten sonra, düğün töreninin olduğu yer hayatınız süresince fotoğraflarınız ile size eşlik eder. Bu nedenle, içinize sinen bir yer seçmek sizi mutlu ve huzurlu hissettirecektir.
Güzel bir düğün salonu arayışı içerisindeyseniz, isteklerinizi en iyi şekilde anlayan ve iş birliği için size olumlu dönen işletmeler ile görüşmeniz gerekir. Bu noktada Ayvaz Park Otel, size çeşitli ayrıcalıklar sunar.
Gelin ve damadın bağını vurgulayan bir düğün, en güzel düğün olarak görülür. Geleneksel düğün mekanları, bir tarih ve gelenek duygusu yaratır ve günün özelliğinin kendini göstermesine izin verir. Düğün günlerinde zamansız ve klasik bir hava isteyen bir çift için, muhteşem bir balo salonu doğru bir arka plan olabilir.
Modern bir düğün töreni temiz, hareketli ve minimalist olarak tanımlanabilir. Güzel, geniş alanları ve daha minimal arka planı olan bir yer aramak, sizin için uygun olacaktır. Düğün salonları ve çatı katları, düğün fikriniz için güzel bir tuval oluşturmak için kullanılabilir. Düğününüzü yemekli istiyorsanız, ikramlarınız için çeşitli menüler bulunmaktadır.
Yemekli düğün mekanları için fiyat belirlemesi yaparken araştırmak oldukça önemlidir. Sizin için belirlediğimiz fiyat planlamalarımızdan yararlanarak, bütün bu karmaşalardan kurtulabilirsiniz.

Mükemmel düğününüzü planlarken dikkat etmeniz gereken birçok önemli nokta vardır. Evlenmek isteyen tüm gurme çiftler için, her şeyi düşündük. Düğün yemekleriyle ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri tek bir noktada derleyerek düğün hazırlık endişesini ortadan kaldırıyoruz.
Lokasyonunuzu seçtikten sonra, misafirlerinize nasıl bir mutfak sunmak istediğinizi düşünün. Hem kendinizin hem misafirlerinizin aynı noktada olmasını sağlamak için yemek verme macerasına atılırken bunları düşünmelisiniz.
Tabak yemekleri genellikle üç çeşitten oluşur: meze, ana yemek ve tatlı. Düğününüze daha kişisel bir his verse de, bu tür bir akşam yemeğinin daha fazla organizasyon ve hazırlık gerektirdiğini unutmayın. Bir geçiş meze seçeneği, bol miktarda harika yemeği kaybetmeden daha rahat bir düğün isteyen çiftler için idealdir. Bitmiş mezeler, genellikle kokteyl saatinde sunulur ve otel görevlisi şef personeli tarafından sağlanan lokma büyüklüğünde atıştırmalıklardan oluşur.
Misafirlerinize tam bir oturma yemeği sunmak yerine, doğrudan düğün pastasına ve içeceklere yönlendirmek de bu seçeneklerden biridir. Bu fikir, gece düğünleri veya küçük olan samimi törenler için mükemmel bir seçimdir.
Düğün yemek bütçenizin ayrıntılarına girmeden önce, genel yemek giderleri hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Düğün yemeğinin maliyeti katılan kişi sayısına, servis edilen yemek türüne ve etkinliğin konumuna bağlıdır.
Düğün hazırlığının en heyecan verici yönlerinden biri, bir düğün organizatörü seçmektir ve seçtiğiniz uzman, büyük gününüzde ne kadar harcama yapacağınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olur.
Görev için kimi seçeceğinize karar verirken, araştırmanız boyunca belirlediğiniz en iyi iki veya üç hazır yemek şirketinden randevu alabilirsiniz. Ardından, ne tür bir düğün mutfağı istediğinizi, nasıl servis edilmesini istediğinizi ve tadım testi hakkında konuşmak için bir toplantı planlayabilirsiniz.
Bir yemekli düğün bütçesi genellikle “kişi başı” esasına göre veya düğününüzdeki her misafire yemek sunmanın maliyeti üzerinden hesaplanır. 300 kişilik bir düğünün yemek maliyeti daha fazlayken, kişi sayısı azaldığında bu fiyat düşebilir. Menü seçiminizde bütçenize uygun bir tercih yapabilirsiniz.

DÜĞÜN ORGANİZASYON

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ